Filmavond donderdag 21 februari

De film vertelt het inspirerende waargebeurde verhaal van de missionaris Damiaan die zich vrijwillig op het Hawaiaanse eiland Molokaï vestigde om daar steun te bieden aan de met lepra besmette bewoners, die om deze reden naar het eiland werden verbannen. Damiaan heeft zich vele jaren ingezet om het leven zo draaglijk mogelijk voor deze mensen te maken. Pater Damiaan werd geboren in Tremelo op 3 januari 1840. Zijn echte naam luidde Josef Deveuster. Hij overleed op 15 april 1889. Pas in 1940 kwam een medicijn tegen lepra beschikbaar (Dapsone).

Datum: donderdag 21 februari 2019.

Aanvang: 19:30 uur.

Duur film: 2 uur.  Na afloop is er ruimte voor discussie en een drankje.

Locatie: sacristie in Sint-Michielsgestel, Nieuwstraat 34, Sint-Michielsgestel. Ingang aan de linkerbuitenkant van de Michaëlkerk.

Aanmelden kan door een mail te sturen naar geloofsverdieping@gmail.com

of te bellen naar tel.nr06-29188961