Filmavond over Theresia van Lisieux 20 december

Thérèse, de kleine weg van de jonge heilige uit Lisieux

Ik schenk mijn zegen aan deze film en aan iedereen die ernaar zal kijken.
Heilige Paus Johannes Paulus II
Thérèse Martin is één van de meest populaire heiligen van de moderne tijd. Als jong meisje uit een Franse, burgerlijke familie reisde ze naar Rome om aan de paus toelating te vragen om reeds op 15-jarige leeftijd in te treden in de Orde van de Karmel. Ondanks het strenge kloosterleven kwam ze tot de ontdekking dat heiligheid bereikt kan worden door kleine daden van naastenliefde en medelijden. Deze eenvoudige maar diepe geestelijke waarheid noemde ze haar “kleine weg”. Deze film voert op een ontroerende wijze binnen in het leven van een opmerkelijke jonge vrouw, die verliefd werd op God. Haar levensgeschiedenis, met tegenslagen en overwinningen, is die van een gewoon meisje met een buitengewone geestkracht.
Datum: donderdag 20 december 2018.
Aanvang: 19:30 uur. Duur film: 1,5 uur met na afloop ruimte voor discussie en een drankje.
Locatie: sacristie in Sint-Michielsgestel.
Aanmelden kan door een mail te sturen naar geloofsverdieping@gmail.com
of te bellen naar tel.nr: 06-29188961.