4 april 2017

LOURDES ERVAREN EN BELEVEN

“Ik ben wel eens ooit in Lourdes geweest, we waren toch in de buurt, maar veel zei het me niet.” Ik heb die persoon uitgedaagd om een keer met onze bedevaart mee te gaan. En hij ging er op in. Zijn antwoord na acht dagen: “Lourdes moet je niet even aandoen, maar ervaren en beleven.” Wij nodigen u graag uit – mede namens onze bisschop en stichting Lourdeswerk Schijndel en omgeving – om u van 14-21 oktober aan te sluiten bij de bisdombedevaart naar Lourdes waar ook onze parochie met een groot aantal pelgrims aan deelneemt. Iedereen kan zich aansluiten bij deze bedevaart, ziek, gehandicapt of lekker gezond – u bent allemaal van harte welkom. Voor zieken en gehandicapten is er een prachtig zorghotel of hospitaal, wij logeren in Hotel Irlande, vlak bij de grot ( 3 minuten lopen) . Diaken Mari van der Heijden en ondergetekende mogen uw hotelpastor zijn, terwijl de wederhelft van Mari (Sefi) de hotelleidster is. Alle vieringen zijn in het Nederlands, we maken samen een wandeling door Lourdes en over het heiligdom, we maken een excursie naar de Pyreneën en er blijft genoeg vrije tijd over om zelf in te vullen. Interesse? Wij helpen u graag op weg.
 
Mede namens Stichting Lourdeswerk
 
Pastor Chr. van Beurden