1 april 2017

Palmpasen voor de kinderen in de Michaelkerk

 Zondag 9 april is het Palmzondag. Dan gedenken wij de intocht van Jezus vanaf de Olijfberg naar de stad Jeruzalem., die spelen we na.
 
Zondag om 10.00 uur houden we in de H. Michaëlkerk een palmprocessie met de kinderen en hun Palmpasenkruisen.

Alle kinderen worden uitgenodigd om vrijdagmiddag 7 april om 15.45 uur in de kerk een Palmpasen kruis te maken. Je kunt je opgeven door een briefje in de brievenbus van de pastorie, of per email: gestel@michaelparochie.nl . Dan kunnen wij broodjes en sinaasappelen en andere dingen bestellen om de kruisen te versieren. Je moet zelf wel voor een houten kruis zorgen, wij zorgen voor de rest.
Tot ziens op vrijdag 7 april in de H. Michaëlkerk.

Klik hier voor meer informatie over de vieringen rondom Pasen in de Michaelkerk