Gezinsviering op 3 oktober in de Jacobuskerk in Den Dungen om 9.30 uur

Op  zaterdag 11 september zijn we enthousiast begonnen met de startviering voor alle gezinnen in onze parochie. De viering was in de Servatiuskerk in Schijndel en er waren al heel wat gezinnen die we daar mochten verwelkomen. Op zondag 3 oktober om half 10 is de tweede gezinsviering van dit jaar. Deze keer zijn we te gast in Den Dungen. Het thema van deze viering is Dierendag. We gaan luisteren naar een verhaal van Sint Franciscus en zijn bijzondere band met dieren. Ook gaan we luisteren naar het verhaal van Noah en zijn ark. Kinderkoor ToF zingt. Kom je ook? Je bent van harte welkom!!

Marina Hobbelen – pastoraal werkster

Zet het alvast in je agenda:

Zaterdag 6 november

Thema: Wat gebeurt er in de kerk?

Zaterdag 6 november 17.00 uur in de Lambertuskerk- Gemonde

Met medewerking van: Kinderkoor ToF!