De Digitale Adventskalender

De digitale adventskalender:

Nog maar heel even en dan is het zover: dan begint Advent, de periode waarin we verwachtingsvol uit mogen kijken naar Kerstmis! 
Het blijft onzeker hoe de komende maanden zullen gaan verlopen, maar om Advent toch niet onopgemerkt voorbij te laten gaan heeft het team Familiepastoraat van het Bisdom Den Bosch een ‘digitale Adventskalender’ in het leven geroepen. Een kalender voor het hele gezin waarbij je online elke dag een luikje kunt openen. De kalender zit boordevol mooie verhalen, leuke opdrachten, muziek en knutselopdrachten. 

Via deze link https://adventskalender2020.webflow.io/  kun je de digitale adventskalender volgen. Het eerste luikje gaat op zondag 29 november open.
  
Veel plezier ermee!

Marina Hobbelen – pastoraal werkster