Familiepastoraat: van Palm tot Pasen

17 maart Kliederkerk: van Palm tot Pasen

Op zondag 17 maart is er weer Kliederkerk. Dit keer gaan we onder andere weer Palmpaasstokken maken.  Iedereen, van jong tot oud, is van harte welkom op het parochiecentrum in Schijndel van 10.30 tot 12.00 uur.

24 maart Familieviering: Palmpasen

op zondag 24 maart om 11 uur vieren we met het familiepastoraat Palmpasen  in de H. Michaëlkerk in Sint Michielsgestel.

Voor de viering mogen de kinderen op het kerkplein een broodhaantje halen voor op de palmpaasstok. Bij het begin van de viering trekken we in een processie door de kerk en zullen depalmpaasstokken gewijd worden. Na de viering ben je uitgenodigd om je palmpaasstok weg te geven aan iemand waarvan jij vindt dat die het nodig heeft.  

31 maart Familieviering: Pasen

op zondag 31 maart om 11 uur vieren we Pasen in de H. Servatiuskerk in Schijndel. We vieren dat Jezus is opgestaan uit het graf!

Na de viering gaan we paaseieren zoeken in de tuin van het parochiecentrum.