Gezinsvieringen en vormselvieringen:

Gezinsvieringen:

6 november 17.00 uur Lambertuskerk – Gemonde

7 november 9.30 Jacobuskerk – Den Dungen

De communicanten van 2022 beginnen aan hun voorbereiding voor het grote feest dat in mei of juni 2022 zal plaatsvinden. In de hele parochie zullen ongeveer 90 kinderen zich gaan voorbereiden op de 1e Heilige Communie.

Om te zien wat er zoal gebeurt tijdens een Eucharistieviering zijn er twee kijk- en uitlegvieringen gepland op zaterdag 6 en zondag 7 november.

Tijdens deze Eucharistievieringen leggen we alle onderdelen van de H. Mis uit.

Niet alleen interessant voor de communicanten maar voor iedereen van klein tot groot.

Vormselvieringen:

19 november 19.00 Servatiuskerk- Schijndel

20 november 16.30 Michaëlkerk – Sint Michielsgestel

Op 19 en 20 november zullen 23 kinderen uit onze parochie het sacrament van het Vormsel ontvangen door deken Joe Michael. We wensen hen toe dat de heilige Geest hun hart zal raken en dat ze meer en meer mogen uitgroeien tot geïnspireerde gelovigen en vooral goede medemensen.

Marina Hobbelen – pastoraal werkster