Kerklocatie H. Jacobus de Meerdere Den Dungen: 4-10 april

RK  Parochie Heilige Michaël

Locatie Jacobus de Meerdere

Den Dungen.

Zaterdag 4 april, Palmzondag, 18.30 uur. In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkomroep.nl . Tijdens de viering zal er ook gewoon voor de intenties gebeden worden.

Intenties:

Sjaan van Gestel- Vissers vanwege sterfdag, Maria Wels- van Gestel, Overleden ouders Vissers- v.d. Loo, Jan Werts vanwege sterfdag, Frans v.d. Boogaard vanwege sterfdag, Ad Cooijmans, Henk v.d. Muggenheuvel, Wilma Pennings – Verhagen en haar kinderen, Imke van Haasteren- Pennings, Geert Pennings

Palmtakjes kunnen na afloop van de Mis en de dagen erna afgehaald worden in het voorportaal van de kerk, dagelijks geopend van ongeveer 9.00 uur tot ongeveer 17.00 uur.

Maandag 6 april 18.00 uur, Eucharistische Aanbidding van het Allerheiligste. Tijdens deze aanbidding zal een rozenhoedje gebeden worden. De kerkdeuren staan open dus u mag binnen komen, maar houd afstand van elkaar.

Maandag 6 april 19.00 uur. In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkomroep.nl

Intenties:

Cornelis van Gorp en Theodora Broeren

Donderdag 9 april, Witte Donderdag, 19.00 uur, In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering in Sint-Michielsgestel houden, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Intenties:

Hendricus de Bie en Gijsbertina van de Steen

Donderdag 9 april, 20.00 uur, aansluitend aan de Eucharistieviering van Witte Donderdag zal er in Sint-Michielsgestel een nachtelijke aanbidding gehouden worden tot vrijdagochtend 8.00 uur. Deze aanbidding vindt plaats in de sacristie en via die deur kunt u dan ook aansluiten (linkerkant van de kerk).

Vrijdag 10 april, Goede Vrijdag, 15.00 uur, de openbare kruisweg komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren de kruisweg voor ons lopen, de staties kunt u dan live zien via www.kerkdienstgemist.nl .

Vrijdag 10 april, 19.00 uur, de openbare kruisverering komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren de kruisverering vieren en deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Zaterdag 11 april, Paaszaterdag, 20.30 uur, de openbare Paaswake komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Wel zal kapelaan Zimmermann achter gesloten deuren in Sint-Michielsgestel de Paaswake vieren (en daar dus ook de Paaskaars van Den Dungen zegenen), deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Intenties:

Piet Schuurmans

Antoon Pijnappels

Ria Willems- Merks vanwege sterfdag

Overleden ouders Jan en Miet Verhagen- van Dijk

Nellie Minkels- van Heertum

Jos en Dina v.d. Broek- Smulders vanwege jaargetijde.

Antoon Pijnappels

Sjaan van gestel- Vissers vanwege sterfdag

Overleden ouders M. Ondersteijn en A. Ondersteijn vanwege kinderen