Kerklocatie H. Michael St. Michielsgestel 5-10 april

RK  Parochie Heilige Michaël

Heilige Michaël

Sint-Michielsgestel.

Zondag 5 april, Palmzondag, 11.00 uur. In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl . Tijdens de viering zal er ook gewoon voor de intenties gebeden worden.

Intenties:

Pastoor Johannes v.d. Voort, Jan van Roosmalen, Bep van Roosmalen- Brekelmans, Henk Gerrits

Palmtakjes kunnen na afloop van de Mis en de dagen erna opgehaald worden in de Mariakapel. De kapel is dagelijks geopend van 9.00 uur tot 17.00 uur

Zondag 5 april, 14.00 uur tot 17.00 uur Eucharistische Aanbidding van het Allerheiligste. Tijdens deze aanbidding zal ook de rozenkrans gebeden worden. De kerkdeuren staan open dus u mag binnen komen, maar houd afstand van elkaar.

Dinsdag 7 april, 9.00 uur, In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Dinsdag 7 april 9.30 uur, Eucharistische Aanbidding van het Allerheiligste. Tijdens deze aanbidding zal een rozenhoedje gebeden worden. De kerkdeuren staan open dus u mag binnen komen, maar houd afstand van elkaar.

Woensdag 8 april 19.00 uur, In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Woensdag 8 april, 19.45, Eucharistische Aanbidding van het Allerheiligste. Tijdens deze aanbidding zal een rozenhoedje gebeden worden. De kerkdeuren staan open dus u mag binnen komen, maar houd afstand van elkaar.

Donderdag 9 april, Witte Donderdag, 19.00 uur, In verband met de coronamaatregelen vervalt de openbare Eucharistieviering . Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren wel de Eucharistieviering houden, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Donderdag 9 april, 20.00 uur, aansluitend aan de Eucharistieviering van Witte Donderdag zal er een nachtelijke aanbidding gehouden worden tot vrijdagochtend 8.00 uur. Deze aanbidding vindt plaats in de sacristie en via die deur kunt u dan ook aansluiten.

Vrijdag 10 april, Goede Vrijdag, 15.00 uur, de openbare kruisweg komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren de kruisweg voor ons lopen, de staties kunt u dan live zien via www.kerkdienstgemist.nl .

Vrijdag 10 april, 19.00 uur, de openbare kruisverering komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Kapelaan Zimmermann zal achter gesloten deuren de kruisverering vieren en deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Zaterdag 11 april, Paaszaterdag, 20.30 uur, de openbare Paaswake komt, ivm de coronamaatregelen, te vervallen. Wel zal kapelaan Zimmermann achter gesloten deuren de Paaswake vieren, deze is dan live te volgen via www.kerkdienstgemist.nl

Overleden

Op 26 maart is mevr. Sjaan Dollevoet- Schapendonk op 87-jarige leeftijd overleden.