Kom je ook naar de Familiedag 2024: zondag 23 juni in Gemonde

Als afsluiting van het werkjaar organiseert het familiepastoraat voor de derde keer een familieochtend voor jong en oud. Dit keer zijn we te gast in Gemonde.

De dag begint met een viering in de St Lambertuskerk om 9.30 uur. Voor deze viering zijn alle gezinnen uitgenodigd die afgelopen jaar een dopeling, communicant of vormeling hadden. Dit jaar worden ook speciaal de gezinnen van de dopelingen van 2023 uitgenodigd! Zij ontvangen na afloop van de viering het doopschildje van hun kind.

Na de viering is er koffie, thee en limonade met wat lekkers in de tuin van de voormalige pastorie. Er zullen springkussens en spelletjes zijn voor jong en oud en er is ruimte om elkaar te ontmoeten. We sluiten de ochtend af met een heerlijke lunch.

Neem een picknickkleed mee om op te zitten!

Om te weten hoeveel mensen er blijven lunchen is het belangrijk dat je je daarvoor opgeeft (en met hoeveel volwassenen en kinderen) met een mailtje naar de organisatie (familiepastoraatmichael@gmail.com)

Als je niet blijft lunchen maar alleen naar de viering (of de springkussens) komt, hoef je je niet aan te melden.

We hopen iedereen op 23 juni te ontmoeten in Gemonde

Werkgroep Familiepastoraat