Op zoek naar BEGRAAFPLAATSBEHEERDER


Voor onze begraafplaats aan de Rietbeemdweg 15 in Schijndel zijn we op zoek naar een enthousiaste man/vrouw die de huidige beheerder opvolgt, omdat hij na 50 jaar trouwe dienst per 1 maart 2024 stopt. Het is de bedoeling dat u in eerste instantie een tijdje samenwerkt met de huidige beheerder voor een goede overdracht.


Taken:
U bent verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de begraafplaats. U geeft leiding aan een hecht team van enthousiaste vrijwilligers, die ervoor zorgen dat de begraafplaats er keurig en verzorgd uitziet, met respect voor de nabestaanden. Uiteraard bent u aanwezig bij begravingen en ander werkzaamheden welke door derden worden uitgevoerd. De begraafplaatsbeheerder voert zijn/haar activiteiten rechtstreeks uit onder verantwoording van het parochiebestuur.

Heeft u interesse of vragen dan kunt u een e-mail sturen naar info@michaëlparochie.nl. Ook kunt contact opnemen met Theo van Roosmalen, per telefoon 06-51418132 of per e-mail begraafplaatsbeheer@home.nl.
Wij zien uit naar uw reactie!