Oproep voor interkerkelijke cantorengroep

In onze 4 kerklocaties zijn elk weekend 6 vieringen. Onze parochie heeft meerdere koren. Door o.a. corona en veroudering zijn die koren op zoek naar nieuwe zangers en zangeressen. Lijkt het je leuk om ook in zo’n koor te zingen, ga dan eens luisteren en kijk of het iets voor jou is. Er is vraag naar zangers en zangeressen van 4 tot 80 jaar! Kijk ook eens op onze website www.michaelparochie.nl. Daar worden de diverse koren voorgesteld.

Sommige vieringen worden opgeluisterd door cantors. Dat zijn zangers/zangeressen die alleen of in een zeer kleine groep liederen zingen of als voorzanger(s) in de volkszang. Onze parochie wil een interkerkelijke cantorengroep oprichten. D.w.z. een groep cantors die wisselend in alle 4 onze kerklocaties de vieringen op kunnen luisteren. Hiervoor is wel enige zangervaring  nodig.

Wil je ook cantor worden of meer weten? Neem dan contact op Theo van Roosmalen, tel 06-51418132.