WEER NAAR LOURDES

WEER NAAR LOURDES.

Met de parochie naar Lourdes. Het kan weer veilig.

Het Huis voor de Pelgrim is onze reisorganisatie. We vertrekken per vliegtuig vanaf Maastricht. Ook hen die enige zorg nodig hebben worden uitgenodigd. Al 17 jaren hebben we in onze parochie de mooie traditie van een jaarlijkse bedevaart naar Lourdes. Corona gooide roet in het eten. Daarom gaan we dit jaar tweemaal.

De eerste reis is van 28 april tot en met 3 mei 2022, uit en thuis. De tweede reis is van 22 tot en met 27 september. Ook dan is er voor hen, die zorg nodig hebben, een zorghotel gereserveerd met 24/7 begeleiding. Pastor Chris van Beurden en ondergetekende zullen de groep pastoraal begeleiden.

Hebt u interesse, aarzel niet en bel ons op voor verdere informatie. Dan maken we op korte termijn een afspraak, om uw aanmeldingen te begeleiden.

Voor informatie kunt u bellen:

Christie van Dinther: 06- 30 30 90 20.

Mari van der Heijden: 06- 233 919 09.

Een bedevaart verrijkt uw leven. Boeiende ontmoetingen met mensen met Lourdes en ons geloof.

Mari van der Heijden

Diaken.