Zaterdag 6 mei: Fietsbedevaart naar Den Bosch.

Om 9.30 uur begint deze dag met koffie op het parochiecentrum in Schijndel. Om 10.00 uur vertrekken we op de fiets. Bij het viaduct Sint Michielgestel en Den Dungen kunnen de parochianen van Sint Michielsgestel, Den Dungen en Gemonde aansluiten rond 10.15-10.30 uur.

Op eigen gelegenheid met de auto naar Den Bosch gaan is uiteraard ook mogelijk.

Om 11.30 bidden we samen de Rozenkrans, waarna om 12.30 uur de H. Mis in de Sint Jan door Pastoor Joe wordt gecelebreerd. Het Gemengd Pauluskoor en het Requiemkoor Schijndel zullen de viering opluisteren. Gilde Sint Catharina en Barbara Schijndel zullen aanwezig zijn en eer betonen.

Na de H. Mis drinken we samen koffie of thee in een van de omliggende gelegenheden. Aanmelden is niet nodig. Iedereen veel devotie gewenst.